Çözümler
 
ProTicaret  ProWeb

Elektronik ticaret, mal ve hizmet üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme ile teslim olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır. E-ticaret çok yeni bir teknolojidir o anlamda ne yapacağımızı neyi ne kadar ve nasıl yapacağımızı iyi bilmemiz gerekir, buda bir maliyettir...

 

Günümüz Teknolojisi öyle başdöndürücü bir hız ile ilerliyor ki yetişmek nerede ise imkansız bir hale geldi. İşte böyle bir ortamda zaman insanlar için çok değerli bir kavram haline geldi.
Bizde insanlara bu zamanı nasıl artı değer olarak kazandırırız diye düşünürken, yine önümüze teknolojiyi kullanarak bir şeyler yapma ihtiyacı çıktı. Günümüz teknolojisinin gözbebeği olan internet ise bu çözümün ana konularından biri olabilirdi...

Devam Devam
   
 
ProDays Mobil Cihaz Kayıt Sistemi (MCKS)

Promist Dijital Arşiv Yönetim Sistemleri, ORACLE ve SQL üzerinde WEB tabanlı olarak geliştirilen özel bir dijital arşivi, medya arşivi, fiziki arşiv projesidir.

-İstanbul Büyükşehir Belediyesi
-KuveytTürk
-Nestle -Pepsi

 

İthalatçılar tarafından ithal edilen GSM cihazlarına ait IMEI numaraları, MCKS bünyesindeki beyaz listenin ana veri kaynağını oluşturmaktadır. Bilgi akışının hızlanması ve süreçlerin elektronik hale getirilmesi için web servis platformu oluşturulmuştur.

Devam Devam