ERP Uygulamaları

Workcube, teknoloji şirketlerine verimlilik ve satışı arttırmaya odaklı çözümler sunuyor.

Bilişim şirketlerinin tüm spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olan Workcube Bilişim çözümü, başta donanım dağıtıcıları ve üreticileri olmak üzere  bilişim şirketleri için uygun maliyetli bütünleşik bir çözümdür.

Workcube içerisinde yer alan temel modül ve fonksiyonların (muhasebe, finans, satış, satınalma, stok yönetimi v.b.) yanısıra, bilişim sektörünün ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş başlıca fonksiyonlar şunlardır.

Etkin Bayi ve Satış Kanalı Yönetimi

Workcube Bilişim çözümü içerisinde yer alan Partner Business Portal ile bilişim şirketleri bayileriyle tam entegrasyon sağlayabilir. Bayiler teklif sürecinden satış sonrası hizmete kadar tüm süreçleri web üzerinden yürütebilirler. Workcube, bilişim şirketleri ve satış kanalının birlikte teklif verebileceği, proje hazırlayabileceği kapsamlı teklif yönetim aracı sunar. Teklif şablonlarıyla teklif hazırlama süreci hızlandırıldığı gibi teklif kalitesi de arttırılır. Tekliflerde bayii ve ana şirket ortaklaşa onay mekanizması işletilebilir.  

Servis & Destek Yönetimi

Bilişim şirketlerinin yoğun karşılaştığı destek hizmetlerini karşılamak üzere WorkCube'de birçok araç vardır. Servis başvurusu, görevlendirme ve takip yönetimi, helpdesk, web tabanlı sesli/görüntülü online iletişim aracı, garanti takip sistemi, destek hesaplarının takibi ve yönetimi bu araçlardan sadece birkaçıdır.
Servis&destek elemanları ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi oldukları için müşterilere çok daha hızlı ve doğru biçimde cevap verebilirler. Arama takibi, sigorta ve servis sözleşme takibi vb. işlemler otomatikleşir.

Kapsamlı Ürün Yönetimi

Workcube Bilişim Çözümü ile sınırsız sayıda ürünün yönetimi gerçekleştirilebilir. Sınırsız sayıda ve hiyerarşide ürün kategorisi oluşturulabilir. Ürün yönetimi modülü kategori bazında fiyatlandırma ve depolama gibi fonksiyonları ile kapsamlı kategori yönetimi sağlar. WorkCube sınırsız kataloglama imkanı vererek bilişim şirketlerinin birden fazla ürünü birarada satmasına imkan tanır. Esnek fiyat ve kota yönetimi gibi fonksiyonlarıyla bilişim sektörüne benzersiz çözümler sunar. Ürün ile ilgili hedef pazar, rekabet, raf ömrü, fiyatlar, stok detayları, ek bilgiler, ürün ile ilgili yorumlar, anketler, garanti bilgileri, maliyet bilgileri, alış - satış koşulları v.b. bilgilerin hepsi tek merkezden yönetilir.
WORKCUBE MODÜLLER