VEGAWIN MODÜLLER

 Ajanda  Banka Yönetimi
Günlük, aylık randevu ve personellerin görevlerini kayıt edebilir. Sınırsız sayıda firma adres, telefon bilgisini kaydedebilirsiniz.Bankalara ait pos anlaşmaları oluşturulabilir, banka visa, havale, çek, nakit işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 
 Beyanname  Bizz Server
Muhasebe ve işletme bilgilerini alarak beyannemeleri xml ve paket yapabilir ayrıca yazdırabilirsiniz.El terminali türü cihazlar ile sipariş-satış faturaları-alış faturaları ve depo fiş işlemleri gerçekleştirir.
 
 Business Score  Bütçe
Sektörel Gelişmiş Özel Raporlama Sistemidir. (Kullanıcı sayısı sınırı yoktur.)Öngörülen bütçe kalemleri ile muhasebe kayıtlarındaki tutarların karşılaştırılması ve sapmalar izlenir.
 

 
CRM Yönetimicrm video indir crm video indir  Çok Boyutlu Stok
Müşteri ilişkileri izleme ve ürün–müşteri ilişkileri yönetimi programıdır.Bir stok için birden fazla alt parametreleri tanımlanır.
 
 El Terminali Stok Kontrol  El Terminali Sıcak Satış
Mevcut stok envanter bilgilerinizi el terminaline yükleyip kontrollü, kontrolsüz sayım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.El terminali aracılığı ile sıcak satış uygulamaları gerçekleştirir.
 
 ERS  Enflasyon Muhasebesi
Gelişmiş Raporlama Sistemidir. (Kullanıcı sayısı sınırı yoktur )Enflasyon muhasebe kayıt güncellemelerini yapar.
 
 Finansfinans video indirfinans video indir  Faster
Firmalara ait bakiye bilgilerini gösterir, risk bilgisini gösterir, tahsil tediye işlemleri ile birlikte toplu nakit, çek, senet, dekont giriş çıkış yapabilirsiniz.On-Line ya da Off-Line çalışabilir.Satış noktalarında terazi bağlantılı ya da terazi bağlantısız satış uygulamalarında çalışır.
 
 İşletme  Hesap Gör
 İşletme gelir gider tanımlamalarını yapabilirsiniz, evrak işlemlerinizi pratik bir şekilde işleyebilirsiniz.Firmalarla Hesap Görmek amacı ile Özel Yönetici Raporlama ve Hesap Görme programıdır.
 
 Kredili Satış kredili satış video indirKredili satış video indir  İşlem Kasası
Peşin taksitli veya visalı satışlarınızı işleyebilirsiniz, sözleşme, senet ve tahsilat çıktılarını alabilirsiniz.Sınırsız sayıda şube, şube kasası açabilir, şubelerinizi ilgili kasalarla ilişkilendirebilirsiniz. Gelir ve gider işlemlerinizi muhasebeye entegre edebilirsiniz.
 
 Lojistik  Kalite Kontrolkalite kontrol video indir
Stoklara ait verilen, alınan sipariş bilgilerini, envanter bilgilerini gösteren ve girilen miktarları istenilen belgeye dönüştüren ekrandır.Üretimden elde edilen stokların kalite kontrol parametreleri doğrultusunda izleme işlemleri yapar.
 
 Otomatik Konsolide   Konsolidekonsolide video indir
Vegawin uygulamalarında düzenlenen belgelerin transfer işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirir.Vegawin uygulamalarında düzenlenen belgelerin transfer işlemlerini gerçekleştirir.
 
 PCPOS  Muhasebe      muhasebe video indirmuhasebe video indir
Satış noktalarında hızlı satış işlemleri gerçekleştirir.Hesap sınıfları,hesap grupları,hesap planı,alt hesaplar gibi istenildiği kadar kırılım kullanılabilir.Her hesap için çalısma kuralları tanımlalabilir...
 
 Pospos video indir  Oto Servisoto servis video indiroto servis video indir
Pos ve Yazar Kasa arabirim programıdır Türkiyede satılmakta  olan hemen hemen tüm pos larla entegre ve sorunsuz bir şekilde çalışır.

Aynı anda birden fazla araç için yedek parça işçilikleri...İş emri formu oluşturma,Periyodik bakım planı ve alt detay çıkarma,plakadan araç tarihçesi görme vb.

 
 Puan  Personel
Satış belgelerine bağlı olarak puan takip işlemleri gerçekleştirir.Sınırsız sayıda firma ve personel tanımlanması...Şube ve departman bazında puantajlama,otomatik bordro,ssk aylık prim bildirgesi oluşturma,otomatik xml vb..
 
 Resfaster   Pocket Pc Sıcak Satış
Restoran paketleri ile entegre olarak çalışır.Ancak restoran programından bağımsız ,VegaWin ile OnLine çalışır.Pocket pc cihazları ile sıcak satış uygulamaları gerçekleştirir.
 
 Risk Yönetimi   Restoranraporlar video indirrestoran video indirrestoran video indirrestoran video indir
İşletmenin Finansal durumumun her an izlenmesi yönetim karaları verebilmesi için kullanılır.Birden fazla şubenin bir yerden izlenmesi,Dokunmatik ekranlı bilgisayar ve el terminali desteği, RFID uygulaması vb
 
 Sabit Kıymetler   Satınalma
 İşletmenin Sabit kıymet yönetimi ve takibini yaptığı ve kendi içerisinde gruplayabildiği Aylık,3 Aylık,Yıllık Amortismanın sistem tarafından otomatik yapıldığı modüldür. Satın Alma Alış ve Satış Anlaşmaları, Teklif Oluşturma ve Fiyat karşılaştırma ile Fiyat Fark Faturalarının oluşturulması,İç Tedarik Talepleri ile Sipariş oluşturma işlemlerinin yapar.
 
 Stok Yönetimi raporlar video indirrestoran video indir  Sayım
Stok yönetimi çerçevesinde sınırsız ve esnek stok ürün tanımlaması,İstenildiği kadar depo ,kısım raf takibi,depo bazlı seviye takibi,her türlü maliyetlendirme hesabı vs..... İstenilen ürün gruplarını depo bazında manuel veya el terminali ile saymaya yarayan ve düzeltme işlemlerini otomatik olarak yapan programdır.
 
 Üretim  Şef'im
Hammadde maliyet yansıtma ve sınırsız üretim raporları,İş istasyonları,aşama takibi,siparişlerden üretim,hammadde planlama ve satınalma emirleri vs....Restoran programıdır.Back Ofis olarak VegaWin paketlerden bir tanesi yüklenilmedir.
 
 Toplu Tanım İşlemleri  tekstil video indirTekstilraporlar video indir

 Topluca ve hızlıca Stok Kartı tanımlama-Cari Kart tanımlama işlemleri yapılır.Exel sayfalarına veri girişi kadar kolaydır.Kullanıcı bu arayüzle çok hızlı veri kaydedebilir.

 Renk-beden haricinde drop-kavala vb ikiden fazla boyutsal takib,marka,model takibi takım oluşturma asorti,renk asortisi vb...
 
 Varyant  Toplu Stok
Tekstil üretiminde renk bedenler için ayrı ayrı veya asabit ham madde ve işçilik miktarlarını belirlemeyi sağlayan pratik bir üretim programıdır.Stoklar ile ilgili genel tanımlamalar ve toplu fiyat değişiklikleri gibi işlemler yapar.
 
 Doğalgaz Tesisat Otomasyonu   
Birçok işletme de olduğu gibi doğalgaz tesisat firmaların dada işlerin sağlıklı takip edilmemesinden kaynaklanan birçok kaybın olduğunu hepimiz biliyoruz.